HAWSON Денот на Вљубените Подароци Бренд Ткаенината линкови Танцување Неколку Романтични Свадба Ткаенината линкови За Партијата на Сувенири
Ново

HAWSON Денот на Вљубените Подароци Бренд Ткаенината линкови Танцување Неколку Романтични Свадба Ткаенината линкови За Партијата

DEN 330.24

Во форма достапна за нарачката


Објектот Спецификации :
Предмет Тип : Ткаенината Линкови
Парична Казна Или Мода : Мода
Метали Тип : Метал
Материјал : Бакар
Пол : Мажи
Манжетната Линкови Стил : Трендовски
Облик/Шаблон : Слика
Повод : Партија /Свадбена/Состанок /Церемонија
Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 90034
Боја : Родиум
Големина : 16 mm
Тежина : 17 g
Пакување : Еден пар спакувани во една кутија.
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.
Детали Покажуваат :
Примена :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За плаќање :
-Ние прифаќаме Али плати тука.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
Пакување Методи Изборни :

Главните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
90034
Бренд Име:
HAWSON
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Слика
Место на Потекло:
Guangdong , Кина
време на испорака:
Во Рок Од 7 Дена
Трговија на големо:
Да достапни
Пакет:
Еден Пар Пакет Во Кутија
Тип:
Cufflinks
Пол:
Мажи
Позлатен Лим Вид:
родиум
боја:
како слика
Големина:
16mm
Тежина:
17g

Избор на купувачот