(40Pieces) Антички Бронза на Ѕвонење Борови Шишарки Легура Ѓердан Креативен Шарм Хривнија Pendant Накит Правење 9*7mm рачно изработени Декември 37718
Ново

(40Pieces) Антички Бронза на Ѕвонење Борови Шишарки Легура Ѓердан Креативен Шарм Хривнија Pendant Накит Правење 9*7mm рачно изработени

DEN 122.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
Бренд Име : Grace Angie
Карактеристики : Накит Ѓердан Pendant Хривнија Шарм
Боја : како што е прикажано (Антички Бронза)
Големина : 9*7*5mm (приближно) 1 mm=0.039 инчен
Материјали : Цинк Легура
Број На Модел : 37718
Количина : 40pcs/ многу
Посетете ја мојата продавница ве молиме :
Фото Покаже :

Главните својства

Бренд Име:
GraceAngie
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
37718-119A-80
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Pinecone
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
9*7*5mm

Избор на купувачот