Шарени plaid печатени свила шамија голема големина 90cm плоштадот свила shawl свила wrappy облека и додатоци свила шамија
Ново

Шарени plaid печатени свила шамија голема големина 90cm плоштадот свила shawl свила wrappy облека и додатоци свила шамија

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


Големина : : 90*90cm
Состав : 100% реално свила. Многу продавници, исто така, се нарекува свила шамија, но дека не е реално свила, што е полиестер сатен која цена е многу евтини, но нашите шамија која направен од висок квалитет 100% природна свила.
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ

Главните својства

Бренд Име:
Дама Blinger
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Марами Должина:
80см-100cm
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
LB-2017240
Тип На Објект:
Марами

Избор на купувачот