Деца Девојка Крштевањето Фустан Божиќ Носии Бебе Девојки Принцеза Фустани 1 Година Роденденски Подарок Деца Партија Носат Фустани За Девојки
Ново

Деца Девојка Крштевањето Фустан Божиќ Носии Бебе Девојки Принцеза Фустани 1 Година Роденденски Подарок Деца Партија Носат Фустани

DEN 807.00
DEN 1583.52

Во форма достапна за нарачката


Мед , ова е референтен број, ве молиме оставете порака за да кажете ми кои се вашите деца висина, биста ,половината големина, Така што јас може да ви помогне да се избере вистинската големина. Поради мерење метод, за грешка при мерење во 1-2 cm. Закажете сега, постои мал подарок о! Долги ракави : без ракави :

Главните својства

Бебе Возраст:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
фустан стил:
Бал
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
054
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Чипка
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
LOTTLA TOGER
1:
vestido infantil
2:
бебе девојка се облекуваат
3:
бебе се облекуваат
4:
1 година роденден облечи
5:
бебе девојка фустани
6:
бебе девојка облека
7:
бебе девојка фустани
8:
Бебе Девојка Се Облекуваат Европски Стил
9:
бебе jurk

Избор на купувачот