Нова Луксузна Бања Тапа Хром Полиран Туш Поставите Топли И Ладни Миксери Чешми Ѕид Монтирани Врнежи Од Дожд Туш Чешми
Ново

Нова Луксузна Бања Тапа Хром Полиран Туш Поставите Топли И Ладни Миксери Чешми Ѕид Монтирани Врнежи Од Дожд Туш Чешми

DEN 3392.00
DEN 4583.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром финиш се справи со Еден Ѕид се Монтираат Со околу 150cm рачен туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со сите стандардни додатоци и инсталација делови Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
Превозот : Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост ,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена, Обично тоа ќе потрае 2-5days да пристигне до дестинацијата
Ние ќе брод предмети во рок од 1 дена по расчисти исплата.
Ние брод на Повеќето од Yodel дома мини и Yodel дома 72 Услуга
Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме к јас ndly прифати и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ја цениме
гаранција :
Доаѓа со 5 години производство гаранција
Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е испорача
контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата е-пошта за одговори
повратни информации :
Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
Меѓународните Купувачи,ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена

Главните својства

Тип:
Бања & Туш Чешми,Туш Сет
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Функција:
Thermostatic Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
YANKSMART
Површина По Завршувањето:
Хром
Број На Модел На:
53956
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Полиран
Големина:

Избор на купувачот