TLPLV5 Замена Проектор Светилка со Станбен за TOSHIBA TDP-S25 / TDP-S25U / TDP-SC25 / TDP-SC25U / TDP-T30 / TDP-T40
Ново

TLPLV5 Замена Проектор Светилка со Станбен за TOSHIBA TDP-S25 / TDP-S25U / TDP-SC25 / TDP-SC25U / TDP-T30 / TDP-T40

DEN 2006.00
DEN 2112.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : TLPLV5
2)број на Моделот : За TOSHIBA TDP-S25 / TDP-S25 U / TDP-SC25 / TDP-SC25 U / TDP-T30 / TDP-T40 / TDP-T40 U

Главните својства

Број На Модел На:
TLPLV5
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот