Кабелот за напојување Доведе 3 Pin ДЕТЕЛИНА велика БРИТАНИЈА PLUG КОМПЈУТЕР со LCD LED Кабел Prong Лаптоп За HP Лаптоп Lenovo Sony Toshia DELL за IEC-C7 IEC-C5
Ново

Кабелот за напојување Доведе 3 Pin ДЕТЕЛИНА велика БРИТАНИЈА PLUG КОМПЈУТЕР со LCD LED Кабел Prong Лаптоп За HP Лаптоп Lenovo

DEN 215.52

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : -
- Напон : 10 A 250 V
- Велика БРИТАНИЈА Plug..
Должина : 150cm
- Погоден : Лаптоп, Лаптоп, Монитор, Камера, Полнач, Печатач, итн пакет вклучуваат : 1x кабел

Главните својства

USB Тип:
Стандард
Бренд Име:
PINGSX
Употреба:
Паметни Уреди

Избор на купувачот