НОВИ TOSEEK SC50 3K Мат Целосна Карбонски Влакна Seatpost Стегач За 31.8 mm 34 9mm Седиште пост Менгеме
Ново

НОВИ TOSEEK SC50 3K Мат Целосна Карбонски Влакна Seatpost Стегач За 31.8 mm 34 9mm Седиште пост Менгеме

DEN 341.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
нов и висок квалитет
* Најдобро е погодна за Долги јава.
* 3 K Јаглерод 34.9/31.8 MM Седиште Пост Менгеме
* Боја : Црна
* Материјал : Јаглероден
* Заврши : Matte
* Тежина : 18-23g/peice
*Висина : 18mm
* Спецификација : 34.9 mm седиште пост менгеме Одговара 30.8 мм,30.9 мм,31.6 mm Seatpost
31.8 mm седиште пост менгеме Одговара 27.2 mm Seatpost
* Во зависност од вашиот седиште пост seatpost менгеме големина selectio
1 година квалитетот guarante
Помина Европа Sandards и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Големина:
31.8mm/34.9mm
Бренд Име:
ievele
Број На Модел На:
Seatposts Стеги
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
Јаглерод Влакна
Тежина:
20-21g/peice
боја:
3K matte

Избор на купувачот