18 стил Прекрасна мачка - уметност целосна дијамант везови нови везана дома декорација 3D diy дијамант сликарство крстот бод MB256
Ново

18 стил Прекрасна мачка - уметност целосна дијамант везови нови везана дома декорација 3D diy дијамант сликарство крстот бод

DEN 242.00
DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката


18 стил Прекрасна мачка - уметност целосна дијамант везови нови везана дома декорација 3 D diy дијамант сликарство крстот бод HL256
Опис на производот -Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство -Функција : тоа е целосна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Навива пакување за сите големини;) -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди . Тоа е најпопуларниот модата ширум светот само да се држи кристал дијаманти за да се заврши вашата слика за домашна декорација,исто така можете да го направите со вашата chinldren или семејството .
ПРАШАЊА и одговори П : Како да ја испратите фотографија? А : Здраво, драги Клиент, ве молиме испратете ваша фотографија со Кликнување на"да испратите фотографија" : ) П : дали има некој Услов на фотографијата? A : Да, висока дефиниција фото е најдобар : ) И поголема на Големината, подобар ефект ќе биде : ) П : Како да нарачате фотографија? А : Здраво, Драги клиент, ве молиме испратете ја фотографијата за мене прво и ние ќе дизајн најдобар квалитет дијамант слика : ) П : Што е Облик на дијамант? А : здраво, почитувани купувачи, ние нудиме на Плоштадот смола Дијамант : ) П : што Е дијамант доволно? A : Да, ние ви нудиме 20% повеќе од што е потребно, па ве молиме да не грижете се : )

Главните својства

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Материјал:
Акрилик
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
20-60
Користат За:
дома декор, свадба оркестарот,,дневна соба,Детска Соба
Стил:
Цртан филм
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Ставете вежба област:
Целосна
Круг или Квадрат:
Плоштад
Техника:
рачно изработени
Пакет:
Навива
Материјал:
Акрилик
врамени или не:
Без рамка
Шема:
мачка

Избор на купувачот