моден оркестарот дома декорација за спалната соба Завеса стилови за спални соби апстракт дрво дома декор модерна
Ново

моден оркестарот дома декорација за спалната соба Завеса стилови за спални соби апстракт дрво дома декор модерна

DEN 5092.00
DEN 9984.00

Во форма достапна за нарачката


Дома завеси декорација Висок Квалитет Прилагодите големина Модерна 3 D Прозорец Завеси За Постелнина соба
завеса големина на :
други големина на :
ако ви треба други големина ,ве молиме да ми кажете широк и висок за вашата големина ?ние ќе се прилагодите за вашата големина .
произведе слика :
Превозот
Превозот ќе биде arrangedd во рок од 5 дена по добивањето на цел ќе организираме сигурен превозот компании, како Кина Пост, EMS, UPS-от, DHL, Fed Ex. Ако треба да се промени начинот на логистика, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да вашите барања.
Известување за купувачите
ние ќе пишува на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде
3d завеси, Завесата на прозорецот соба, Мода 3d странични, Завеси за дневна соба, Завеси за спална соба

Главните својства

Големина:
W203cm H160cm, W264cm H160cm, W203cm H213cm, W264cm H213cm, W203cm H241cm, W264cm H241cm, W300cm H270cm, W400cm H270cm, W500cm H270cm, W600cm H270cm, W700cm H270cm, W800cm H270cm
Обработка:
Удирање
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Плетени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Стил:
Модерна
Локација:
прозорецот
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Blackout
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Број На Модел На:
73
Шаблон Тип:
шума
Формат:
Удирање

Избор на купувачот