Ѕидот Decal Mandala Јога Лотос Украс Дизајни Оркестарот Мурали Јога Студио Индија Медитација Спалната соба Бохемски Налепница втората светска војна-12
Ново

Ѕидот Decal Mandala Јога Лотос Украс Дизајни Оркестарот Мурали Јога Студио Индија Медитација Спалната соба Бохемски Налепница

DEN 465.00
DEN 619.20

Во форма достапна за нарачката

Производ Inforamtion : Број : втората светска војна-12 Големина : 57 X57 cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ако сакате сопствени бои ,ве Молиме, изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

Главните својства

боја:
822 Црна, Златна, 820 Foerst Зелена, 830 Виолетова, ДРУГА БОЈА
Големина:
57X57CM
Број На Модел На:
Втората светска војна-12
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бои:
40 боја за да изберете
Пердуви:
Водоотпорен , отстранлив
Материјал:
Еко-Пријателски
Употреба:
Било каква мазна Ѕид Прозорец, Пластични
капка-превозот:
прифатете
Материјал:
ПВЦ

Избор на купувачот