2017 DN8 G1/4, дувачкиот електрични топката вентил, се Префрлат тип два пат три жици за контрола на електрични топката вентил,AC110~230V
Ново

2017 DN8 G1/4, дувачкиот електрични топката вентил, се Префрлат тип два пат три жици за контрола на електрични топката вентил,AC110~230V

DEN 1563.84

Во форма достапна за нарачката

2017 DN8 G1/4", дувачкиот електрични топката вентил, се Префрлат тип два пат три жици за контрола на електрични топката вентил,AC110~230 V Производот detials : Производ големина : NPT/BSP 1/4" Максимален работен притисок : 1.0 MPa Циркулација медиум : Течност и воздухот Оценет напон : AC110~230 V Жици за контрола методи : CR3-03 Жици струја : Помалку од 500 MA Тело материјал : Месинг Отвори/Затвори време : Помалку од 5 s Живот време : 70000 пати Actuator meterial : Инженерство Пластика
Запечатување meterial : EPDM & PTFE
Actuator ротација : 90 ° Средина температура : -15 centigrade~50 centigrade Течни температура : 2 centigrade~90 centigrade Прирачник замени : НЕМА Индикатор : Yes/No Заштита : IP67 answer : ___________________________ Note : : Постојат три специфични модели за да го изберете
A=Нормален Тип
C=индикаторот за тип ве Молиме имајте во предвид вашиот тип на контролата и напон,ви благодариме! CR3 03 Жици Дијаграм (3 жици контрола)
· БО & ГР поврзете со позитивна, Б.К се поврзете со негативни.
· ШВ ЗАТВОРЕНИ , вентил ОТВОРИ , на actuator автоматски исклучете откако во место
· ШВ ОТВОРЕН , вентил ЗАТВОРЕН , на actuator автоматски исклучете откако во место .
*Надминување на работниот напон е забрането
Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на вашите производи, се додека не ги добиете безбедно!

Главните својства

Спецификација:
DN8
Напон:
110V to 230V
Жици За Контрола На:
CR03
Бренд Име:
ILSY-IVA
Структура:
Топката
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Среден Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
DN8(G1/4)
Извор На Енергија:
AC
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
моќност:
електричен

Избор на купувачот