Бебе Девојка се Облекуваат Децата Партија Туту Фустани за Девојка Роденден Носат Децата Облека Девојки Училиште Фустани Infantil Vestidos
Ново

Бебе Девојка се Облекуваат Децата Партија Туту Фустани за Девојка Роденден Носат Децата Облека Девојки Училиште Фустани Infantil

DEN 1360.00
DEN 2666.40

Во форма достапна за нарачката


Пријатели, вие може да видите некои други евтини производи, ниска цена, со низок квалитет. Цената е важно, но квалитетот на производот е повеќе важно. НАШИОТ бизнис : висок квалитет, високо квалитетни производи. Ние редот на овие производи, вие ќе бидете задоволни, бебе носи поудобно. Ви благодариме
Големина : за ДЕВОЈКА од 1 T да 10 T, големини како што е подолу
Поради мерење метод, за грешка при мерење во 1-2 cm. Мед , ова е референтен број, ве молиме оставете порака за да кажете ми кои се вашите деца висина, биста ,половината големина, Така што јас може да ви помогне да се избере вистинската големина.

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
LOTTLA TOGER
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
066
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
О Деколте
1:
vestido infantil
2:
бебе девојка се облекуваат
3:
девојки облека
4:
девојки фустан
5:
костимот
6:
roupas infantis menina
7:
бебе девојка фустани
8:
девојка се облекуваат
9:
девојки облека
погодни за сезоната:
пролетта, летото, есента и зимата, четири сезоната

Избор на купувачот