Quyue 19 Години Старата Школа 4D Девојка Вагината Човек Секс Играчки,Возрасни Секс Производи,Мека Кожа Џеб Пичка Реални Машки Masturbator Првенство
Ново

Quyue 19 Години Старата Школа 4D Девојка Вагината Човек Секс Играчки,Возрасни Секс Производи,Мека Кожа Џеб Пичка Реални Машки

DEN 652.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката

Чиста е лесна : Само Измијте ја Со Вода
Мојот драг пријател,дали сакате да се направи љубов со 18 години старата школа срамежлива девојка?оваа пичка може да ви донесе оваа секс искуство.
Ако сакате да имате повеќе кул секс,треба топлина rods2( USB интелигентни постојана температура на греење прачки),јас ви препорачуваме да се купи пичка и топлина rod2.нејзините' функција како :
1. Брзиот греење
2. Интелигентни постојана температура
3. USB напојување
4. LED совет
5. Општи водоотпорен
Quyue 19 Години Старата Школа 4 D Девојка Вагината Човек Секс Играчки,Возрасни Секс Производи,Мека Кожа Џеб Пичка Реални Машки Masturbator Првенство
Не било "секс зборовите : " на пакетот. Никој не ќе знаат што 's внатре.
1. Дизајн : направен според вистинска жена 's вагината, може да се добијат реални чувство од тоа
2.Здрави Материјали : Употреба на медицински TPR, услужни и свитливи и материјални, не-токсични, odorlessness безбедно да се користи.
3.Компатибилен со Мулти-Смазка : Компатибилен со двете вода врз основа и со силиконска основа лубриканти.
4.Лесно Чистење : материјалот е на медицински TPR, ослободени од латекс и phthalate. Кадифена, мазна и совршено формиран, тоа, исто така, исклучително еластичен, мека и лесна за чистење
5.Дискретна Пакување : Сите возрасни секс производ дојде во дискретна стандард пакување, се Задржи вашата приватност во најстрога тајна.
Плаќање
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Испорака
1.Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по завршено плаќање.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ти'd подобро не' t leave a mail адреса,Ние мислиме дека тоа 's не се безбедни.
2.Ние нудиме многу метод на пратката,.како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail . e Packet .Сингапур Пост .Холандски Пост.Post NL. Aramex .Руски Авион .итн.
Ние ќе изберете повеќе соодветни и побрз начин за вас .
3.Ние нудиме 3 брза испорака метод како што е подолу, Но треба да се обрне на превозот цена.
Испрати&Наплата
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајт ,3-7 дена или повеќе по породувањето логистика информации ќе бидат ажурирани.Ако кој било проблем за следење на информации,ве молиме контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или trademanager , ако имате било какви други барања.
3.Ве молиме проверете пакетот и предмети, бидете сигурни дека тоа е непроменети.
Напомена :
Ние не не преземе дополнителни увоз данок на вашата земја,ве молиме да се разбере !Ве молиме не остави негативни повратни информации, бидејќи од неа.Ви благодарам многу!
Одмор и викенд не includeed во работни денови. Само за повикување само.
Повратни информации :
1.Вашето задоволство е наша извршување. Па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги, или друга работа).Ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди) за нас,тоа е многу важно за нас.

Главните својства

Тип На Објект:
Masturbators
Број На Модел На:
19 годишниот училиште девојка Вагината
Бренд Име:
YEAIN
Големина:
AS Show
Материјал:
Силикони
Тип На Објект:
Masturbators
Пакет:
Немаат Никакви Секс Зборови Тајна Пакет
забелешка:
По Користете Сува Со Бебе Во Прав За Следниот Пат Користење
Пакет Оглас:
1*Пичка+1*Бесплатен Дар(Греење Прачка)
Материјал:
Супер Дебела Мека Кожа
Нема Мирис:
Yes
Тип:
Реална Вагината за Мажи
Карактеристики:
Природен не-токсични силикони
Функција:
машки masturbator првенство
Повторете Го Користите:
Да може да се користи многу пати

Избор на купувачот