5 Боја 3/3.3 g Топла Продажба Мали Minnow Риболов Намамат Врвен Квалитет на Риби на Мамка 3D Очи Crankbait Риболов Справи Wobbler Pesca AH02
Ново

5 Боја 3/3.3 g Топла Продажба Мали Minnow Риболов Намамат Врвен Квалитет на Риби на Мамка 3D Очи Crankbait Риболов Справи Wobbler

DEN 98.00
DEN 128.64

Во форма достапна за нарачката

Ние ќе не презема никаква одговорност за задоцнување или undeliveried парцела бидејќи на сопствени причини купувачот не се изјасни во времето.За да се осигурате дека сте ја прими пратката по минимален данок, ние ќе се изјасни со пониска вредност. Ве молиме да се напомене меѓународни испорака многу зависи од временските услови, државни празници, Царинската проверка, и др. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.
Супер материјали е исклучително силен и издржлив,да можете да ги користите подолго од обичните мами.
5 Боја 3"/3. Повторно продавница Mmlong е фабрика продавница , Сите на продажба риболов мами се направени од страна на нашата фабрика .Ако не сте задоволни со производи,ние прифаќаме објект враќање или размена во рок од 14 дена. Купување од Mmlong значи ќе го купите задоволство! Ќе го добиете гаранција! Ќе добиете членство на Mmlong! Повторно квалитет 100% Нов супер квалитет на животната средина материјали и компоненти! 100% се Проверуваат пред пакување во текот на производството! 100% Reinspected пред превозот! 100% гаранција за Квалитет! Можете да ја следат продажбата на политиката за заштита на сите ваши право! 100% Наплата гаранција за какви било проблеми со квалитетот!
Топло потсетници!
Сите про дуктус слики се вистински фотографии, можеби го има исклучено боја, а прелистувањето на различни видови на опрема, На сликите кои се прикажани се за вашиот референца само,се надевам дека ќе разбере. Според одредбата на plateform, за вкупна вредност надминува наредби, ние мора да користите регистриран воздух mail пораката да се испрати на пратката. На клиентите е 100% задоволство е нашиот основен принцип и цел! 2. Pls соработуваат вашиот сопствен да се ослободи парцела. (Освен некои земји и APO/FPO) Како што се меѓународните продавачот, сите објекти ќе бидат испратени директно од Кина.
Поддршка мешана серија,можете да ги оставите вашите инструкции во забелешка област ,ќе организираме како вашето барање! OEM/ODM се добредојдени, ве молиме да се види прилог боја шема за вашиот референца. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.На горниот десен агол со шопинг кошничка
2.Во случај на некои објекти надвор од акциите,ќе организираме да се направи веднаш. За повеќето други земји, тоа обично трае околу 15-25 работни дена во вашата земја. Како можеме само да почне да ги продаваме нашите производи онлајн, нашата продавница е дизајнот и изгледот можеби и не е толку добра како и другите,но нашите производи и severice се најдобри во aliexpress. Ние ќе се земе вашата регистрирана адреса во Aliexpress како вашата адреса за испорака САМО, pls се обезбеди да се регистрирате на информации, правото и ние нема да бидеме одговорни за било погрешно испорака адреса;вашите купени предмети ќе биде предаден во рок од 72 часа.ве молиме кликнете на "view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.Фабриката за директна продажба! Фабриката на брендот промоција! 2.нашите производи ќе ги докаже нашите заложби! Ви благодариме за изборот на нашите производи! Повторно бренд Mmlong е фабрика поседува' бренд, ние се обидуваме се потрудиме да го изгради нашиот бренд е добра репутација со обезбедување на клиент не само високо квалитетни производи, но, исто така, најдобрите услуги и фантастична риболов искуство.Ако стоката е во добра состојба,pls ја напушти 5 ѕвезди повратни информации и ќе имаат право да изберат било нова 50% малопродажната цена(товарни плаќа од вас) 4.

Главните својства

Бренд Име:
Mmlong
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
AH02
Бои:
5 бои како сликата
Тело Материјал:
Бренд Нови Супер ABS Пластика
Прстени:
Силна Нерѓосувачки Челик Прстени
Куките:
12# Висока Јаглероден Челик Treble Кука
Должина:
3/7.6cm
Нето тежина:
0.12 мл/3.3 g По Компјутери
Бруто тежина:
0.78 мл/22g По Компјутери
Пакување метод:
Мало Блистер Кутија
Се прилагодите:
ОЕМ/ODM е Добредојдена

Избор на купувачот