нова голема крило црвено пердув ballroom танцува конкуренција фустани танц ballroom валцер фустани стандард танц облечи жена танцување
Ново

нова голема крило црвено пердув ballroom танцува конкуренција фустани танц ballroom валцер фустани стандард танц облечи жена

DEN 4225.00
DEN 4447.20

Во форма достапна за нарачката


Големина На Табелата
Големина
Градите
Половината
Фустан Должина
Се Препорачува Висина
Рамо Ширина
Единица
CM
CM
CM
CM
CM
S
78-81
56-62
82-85
158
36
М
81-84
62-66
85-88
160
37
L
84-87
66-70
88-91
160
38
XL
87-90
70-75
91-95
162
39
XXL
90-93
75-79
95-99
165
40
XXXL
93-96
79-83
99-103
170
41
Совет : 1 CM=0.393 Инчен/ 1 Inch=2.54 СМ;
Ако сакате да ја Прилагодите,ве Молиме да ни остават масажа за Висина/Тежина/Рамо/Биста/Половината/Хип.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние го прифаќаме followng методи за плаќање : Зачувам, Банкарски Трансфер, Wester Унија. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Превозот : 1. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата. 2. Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање. Враќање Политики : 1.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот. 2.Аукција објектот не се враќа. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит. 3.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ. 4.Поштенски и ракување такса не се враќа. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. 5.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед). Повратни информации : 1. Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби. 2. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Модални
Танц Тип:
Ballroom
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Класификација:
Валцер, танго, фокстрот, quickstep

Избор на купувачот