Аквариум Половина Автоматско Вода Промени Св Пумпа Чакал Вшмукување Почиста Алатка Чисти, Измијте Песок Аквариум Додатоци
Ново

Аквариум Половина Автоматско Вода Промени Св Пумпа Чакал Вшмукување Почиста Алатка Чисти, Измијте Песок Аквариум Додатоци

DEN 768.00
DEN 1180.80

Во форма достапна за нарачката


5, Пренослив и бесплатно чистење.
4, Штекер вентил може да се прилагоди.
Инструкции :
1, Стави вода промени во риби резервоарот. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и "ПОЗИТИВНИОТ 5 ЅВЕЗДИ" оценка. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[41585]
[xlmodel]-[custom]-[39134]
За Плаќање
1. Не отворајте спор, без било каква комуникација. Големината може да биде малку вештачки грешка при мерење, ве молиме да се разбере. Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Искрено се надевам дека ќе љубезно не преземаат дополнителни сопствени трошоци или царинење како причина за наплата барање или негативни повратни информации. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Враќање или Надоместок
1.
2, Едноставна и практична, долг живот, трајни производи за заштита на животната средина.
3, Супер-атмосферски комора, повисоки перформанси, проток на вода, поефикасно. Сите производи " големина е прирачник за мерење, па таму е 1-50px грешка понекогаш. Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија.
5, Намалување на водата доза да си го цица на риба изметот и се хранат остатоци во песок. Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Ако имате било какви прашања ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате на Trade Manager или е-пошта. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер.
[xlmodel]-[custom]-[39328]
Спецификација :
Модел : Аквариум Вода Промени Цевка
Боја : Покаже како на слика
Материјал : Пластика
Вкупна Должина : Околу 2,6 m
Вграден филтер мрежа, нежно стискаш , водата излезе
Пакетот вклучува :
1 X Аквариум Вода Промени
Функција :
1, Модерен, со висок квалитет. (Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
4, Нежно ставете гасна комора на своите автоматско вода. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3, Отворен вентил.
2, Стави друга страна излез во барел. Вашата поддршка е нашата најголема мотивација. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Важна Забелешка :
1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Се врати превозот цена е платена од страна на купувачот (Освен на неисправни објект).
2, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Главните својства

Големина:
M
Бренд Име:
MEANGOOD
Материјал:
Пластични
Тип:
Риба
Type1:
Аквариум Вода Промени
Type2:
Чисти, измијте песок стапици аквариум почиста
type3:
Аквариум Рачно Чистење Алатка
вкупна должина:
Околу 2,6 m
Број На Модел На:
SKU128

Избор на купувачот