34 Pin/начин машки&женски Автомобилската Систем за Контрола конектор,Автомобилската Електронска Контрола ,ECU приклучокот за ФОЛКСВАГЕН Ауди BMW Тојота итн.
Ново

34 Pin/начин машки&женски Автомобилската Систем за Контрола конектор,Автомобилската Електронска Контрола ,ECU приклучокот за

DEN 707.00
DEN 768.00

Во форма достапна за нарачката


34 Pin/начин Машки&женски Автомобилската Систем за Контрола конектор,Автомобилската Електронска Контрола , ECU приклучокот за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди BMW Тојота итн.

Главните својства

Пакет:
1 СЕТОВИ, 3 СЕТОВИ, 15 СЕТОВИ, 50 ГРУПИ
Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
DJ7341A-1-11/21
Pin/патот/core:
34
Тип:
Автомобилската Систем за Контрола,Автомобилската Електронска Контрола , ECU приклучок
Примена:
За ФОЛКСВАГЕН Ауди BMW итн.
Пол:
машки и женски

Избор на купувачот