YISUYA Mens Часовници Дрвени Кварц арапски Број Луксузни Јапонија Движење рачно изработени Вистинска Кожа Бамбус рачен часовник Врвот Бренд Подарок
Ново

YISUYA Mens Часовници Дрвени Кварц арапски Број Луксузни Јапонија Движење рачно изработени Вистинска Кожа Бамбус рачен часовник

DEN 662.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Dial Дијаметар : 4.5 cm прибл. Случај Дебелина : 1.2 см прибл. Бендот Ширина : 2.4 cm прибл. Бендот Должина : 25.0 cm прибл. Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Пакет Содржина : 1 × Дрво Види

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
25mm
Број На Модел На:
W24790
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Рачно изработени/црна аналогни/вистинска кожа
Ќелија/Батерија:
Може да се менува
Кориснички Објект:
Yes
Тип На Објект:
Кварц часовници/ Креативни Часовници/ Фустан Часовници/ Љубители' Часовници
Намената:
годишнина, роденден, божиќ, бизнис-подароци,новогодишната ноќ
Пол:
Мажи

Избор на купувачот