19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 90-N55PW2012 за asus F7Z K50A K550DP K55D K70I L1000 L50 M1000 M6000 M6800 N46E N53E
Ново

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 90-N55PW2012 за asus F7Z K50A K550DP K55D K70I L1000 L50 M1000 M6000 M6800 N46E N53E

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер 90-N55 PW2012 за asus F7 Z K50 A K550 DP K55 D K70 I L1000 L50 M1000 M6000 M6800 N46 E N53 E јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 4.74 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Главните својства

Компатибилен Бренд:
за Asus
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Број На Модел На:
90-N55PW2012
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Избор на купувачот