Цврсто дрво бар столица, бар стол. Европската земе назад стол високи столчиња.
Ново

Цврсто дрво бар столица, бар стол. Европската земе назад стол високи столчиња.

DEN 8640.00
DEN 9600.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
бар мебел
Специфични Употреба:
бар чаир
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Со Парапети:
No
Е Rotatable:
Yes
Метал Тип:
Железо
Backrest Висина:
800mm
Бренд Име:
ANDYWINSS
осветлените:
No
Број На Модел На:
1
Употреба:
Комерцијални
прилагодлива висина:
Yes
Изглед:
Модерна
is_customized:
Yes
Укината:
Yes
Големина:
1
Материјал:
Метал
Стил:
Американската Држава

Избор на купувачот