2017 рачно изработени 6 Големина на Чаша Мешано Живот Дрво Круг Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото Pendant Поставување
Ново

2017 рачно изработени 6 Големина на Чаша Мешано Живот Дрво Круг Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото Pendant Поставување

DEN 132.00
DEN 160.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
Рачно Изработени Од Стакло Камео Cabochon
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Aogue
Број На Модел На:
1810127
Точка име :
Висок Квалитет на Стакло Cabochon Круг Рамен грб Камео Cabochon
Објектот Големина:
10мм,12mm,.14mm,16mm,18mm,20mm
објектот пакување:
Види ја изберете
Тип На Објект:
ДРВОТО НА ЖИВОТОТ
Објектот Форма:
Круг
Објектот материјал:
кристално стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Професионални Кориснички услуги
користат за:
DIY Одговара Фото накит Шарм одлуки Pendant наоди Додатоци
is_customized:
Yes

Избор на купувачот