DB-РАБОТА канцелариски лаптоп прилагодено ЛОГО бизнис лабава-лист лаптоп кожа notepad дебели подарок
Ново

DB-РАБОТА канцелариски лаптоп прилагодено ЛОГО бизнис лабава-лист лаптоп кожа notepad дебели подарок

DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


Производ параметар се прикаже Име на Производ : А5 Бизнис Лаптоп Материјал : Кожа Листови : 80 Листови Големина : А5 Тежина : 0.55 kg
Ако треба да се прилагодите на ЛОГОТО можете да ја E-mail контакт со нас.

Главните својства

боја:
црна, Кафеава
Големина:
A5
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Маска Материјал:
кожа
Со Заклучување:
No
Внатрешните Страници:
80 Листови
Број На Модел На:
SY-N580118
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Стил:
бизнис
Стил:
Спирала
Тип:
Составот Книга
Бренд Име:
DB-РАБОТА
Големина:
23.5*17.5cm

Избор на купувачот