Висок Квалитет На Автомобил Врата Се Справи Со Капак Тапацир За Седишта Arosa 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
Ново

Висок Квалитет На Автомобил Врата Се Справи Со Капак Тапацир За Седишта Arosa 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004

DEN 514.00
DEN 744.00

Во форма достапна за нарачката


· Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се одржи вашата цел.
вашето разбирање е високо ценет и вие сте добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.
Контактирајте Со Нас
· Наша цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите!
· Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас преку испраќање порака преку Aliexpress на нашите услуги специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во Неделата.
· Гаранција е неважечки ако производи е неправилно обвинет,инсталираните или злоупотребена на било кој начин, или ако на етикетата и/или бар кодирани гаранција етикета е отстранета или tampered со
· Сите превозот и ракувањето трошоци нема да бидат вратени.
· Ако било каков проблем се случило, ве Молиме да ни даде можност да се реши и нас контакт и ние ќе го реши секој проблем за вас во кратко време.5%
Наплата/Ја
Канада
Го оценувате (време пристигна)
0.
ПРЕВОЗОТ
· Објектот ќе биде предаден во рок од 5 дена по целосната уплата.
Висок Квалитет На Автомобил Врата Се Справи Со Капак Тапацир За Седишта Arosa 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
Производ : Високо Квалитетен Автомобил Врата Се Справи Со Капак Тапацир За Седишта Arosa 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
Материјал : Високо Квалитетен Тројно Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка изглед
БРЕНД : funduoo
Компатибилност :
Автомобил Модел : ЗА Седиште Arosa 1997-2004
Пакетот Вклучува :
Сет од 8 Компјутери
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет
Хром Маска
3 M Авто селотејп Вклучени
Лесен Пилинг-N-Стап Инсталација
Нема сечење Или Дупчење Потребни
Забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. Ако нема одговор во рок од 24 Часа , ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.7%
Наплата/Ја
Обединето кралство
Го оценувате (време пристигна)
9.
Земја
Време На Испорака
Работни дена +сабота+недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>40
Сад
Го оценувате (време пристигна)
5.
Повратни информации
· Наша цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите!
· Дали сте задоволни со нашата служба за производот, само цениме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН фидбек со 100% исполнети пет ѕвезди за сите DSRs.Ако сакате пост со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте со нас.1%
Наплата/Ја
Франција
Го оценувате (време пристигна)
10. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да се земе од 15 до 35 работни дена, исклучува Седна & Сонцето.
· Доколку постои каква било избега стока, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.
· Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.
Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас првиот, кој ќе влијае на нашата сметка навистина лошо.7%
Наплата/Ја
Русија
Го оценувате (време пристигна)
2.4%
Наплата/Ја
Австралија
Го оценувате (време пристигна)
21.0%
Наплата/Ја
Германија
Го оценувате (време пристигна)
11.9%
Наплата/Ја
Шпанија
Го оценувате (време пристигна)
3.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.3%
Наплата/Ја
Услови ЗА Продажба
· Ние нудиме совршен квалитет за нашиот клиент, и сите производи се гарантира во добра состојба.
· Ние брод со регистрирани превозот од Кина, Воздухот mail.
· Ние исто така може да обезбеди изразат пост со ЕМС или DHL. Цената е повисока од стандардните поштарина.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Масло Тип Совети
Вид На Налепница:
Ременче За На Врата Со Заштитен Филм
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
високо-забава
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
funduoo
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
категорија:
cheome маска
автомобил модел 1:
ЗА Седиште Arosa 1997-2004

Избор на купувачот