78-6969-9743-2 Замена Проектор Светилка со Станбен за 3M S20 Проектори
Ново

78-6969-9743-2 Замена Проектор Светилка со Станбен за 3M S20 Проектори

DEN 1414.00
DEN 1488.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : 78-6969-9743-2
2)број на Моделот : За 3 M S20

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
78-6969-9743-2
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
160W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот