3x5m рачно изработени Tye-Умре Муслин фотографски портрет Позадина свадба,photocall став bodas,семејството фото студио потекло F0380
Ново

3x5m рачно изработени Tye-Умре Муслин фотографски портрет Позадина свадба,photocall став bodas,семејството фото студио потекло

DEN 3557.00
DEN 3744.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
http : //www.aliexpress.com/store/1226150
3x5m рачно изработени Tye-Умре Муслин фотографски портрет Позадина свадба,photocall став bodas,семејството фото студио потекло F0380
Функција : се Направени од издржлив муслин материјал Големина : ( може да се прилагоди ) 100% памук за да го апсорбира светлина и помогне да се елиминира одраз Сосема лесна; направени од едно парче на материја Машина перат; овозможи 5-8% за намалување Crimped по должината на рабовите за да се спречи солзи Светлина-тежина Лесно да се свитка Спектар на избор за вас
Пакување : секој px во ПП торба Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .
Ние имаме многу & многу дизајни тука(проверете како што е подолу ) , ако имаат интерес во секој еден , само пишете ни кој модел ти треба кога ќе го поставите цел ,тогаш можеме да ги направи како по ваше барање :
Специјален дизајн :
Повеќе бои за да изберете :
Топло внимание : 1, Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика. 2,Позадина во боја може да се фаќа за исклучување малку време се користи како резултат на рака слика процес. Не се мијат или хемиско чистење на овие backdrops. 3,За 10'x20' не-обичен backdrops, на сликата прикажани покажува на врвот половина од позадина во повеќето случаи. Остатокот од позадина е подот капка која е насликан во појавување помеша бојата на остатокот од позадина.
Важни Информации :
Ние не сме одговорни за било каква должност тарифи на дестинација на царинската управа. Купувачите имаат обврска да плаќаат должност на дестинација на царинската управа.Купувачот мора да ги плати должност по себе И ние не сме responible за секое враќање или прилагодено држи предизвикани од должност тарифа прашања.

Главните својства

Големина (мм):
3x 4m, 3x 5m, 3x 6m
Материјал:
Муслин
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
F0380
Стил:
Стариот Мајстор
Бренд Име:
FOTOKEEN
Тип:
Tye-умре Позадина
Големина:
Може да се прилагоди
Е Прилагодена:
Yes
клучни зборови:
свадба позадина позадина
Тип:
портрет позадина

Избор на купувачот