Компатибилен Проектор светилка за VIVITEK 5811100560-S/D5500/D5510
Ново

Компатибилен Проектор светилка за VIVITEK 5811100560-S/D5500/D5510

DEN 3283.00
DEN 3456.00

Во форма достапна за нарачката


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
NEC NP4000, NP4000+, NP4000 G, NP4001, NP4001+, NP4001 G
SANYO PDG-DWT50, PDG-DWT50 L, PDG-DXT10, PDG-DXT10 L
VIVITEK D5500,D5510
Дел Број : 610 335 8406, NP04 LP / 60002027, POA-LMP117,5811100560-S Wattage : 260 W Светилка Живот : 2000 (нормално) / 2500 (економија) часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Главните својства

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
5811100560-S

Избор на купувачот