Практични Шеги Роденденска Торта Свеќа Шапка Краток Кадифен Возрасни Лица Забавен Парк Материјали Вршење Фустан Реквизити Капа Подарок YH-17
Ново

Практични Шеги Роденденска Торта Свеќа Шапка Краток Кадифен Возрасни Лица Забавен Парк Материјали Вршење Фустан Реквизити Капа

DEN 166.00
DEN 174.72

Во форма достапна за нарачката


Kinding Забелешка : ]
1. Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-18 : 30 Од понеделник До петок. 9 : 00-12 : 00 во сабота.
2. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме не го отворите спор случајно, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми . И ако не satisfited производот ,ве молиме да ми кажете прво ,воопшто не ми даде еден лош коментар случајно . Ви благодариме за вашето разбирање однапред.
Се надеваме дека ќе има добар шопинг искуство во мојата Продавница.
Практични Шеги Роденденска Торта Свеќа Шапка Краток Кадифен Возрасни Лица Забавен Парк Материјали Вршење Фустан Реквизити Капа Подарок YH-17 Опис : Опис
Материјал : краток кадифен (се чувствуваат супер добро), СТР памук.
Големина : капа за дното плус стреи 29cm, капа висока 18cm, свеќа должина 13cm, гребенот челик жица стереотипи, не е лесно да се деформирани
Карактеристики
Нивното бебе, колеги, пријатели, или роднините за да испратите роденден дете што не се само убави, но, исто така, иновативен и уникатен ?
Ве молиме погледнете ги нашите роденденска торта шапка подготвени за вашиот, тоа не е само око-фаќање, но, исто така, направи вашата или вашиот пријател бебето се
еден незаборавен роденден
Перење метод : топла вода под 40 степени.
Модел : вез (не исчезнат, сите користење на еколошки материјали).
Забелешка
Пет свеќи секоја серија на стоки не е иста боја
По приемот на стоката, како што свеќи droop , прилагодете ја темата
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
Пакетот Вклучува : 1 x Роденденска торта шапка

Главните својства

Бренд Име:
Силна Toyers
Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
Grownups
Mfg Серија Број:
Играчка
Пол:
Унисекс
Тема:
Музика
Батеријата:
Никој
Димензии:
Grownups
Број На Модел На:
N/A

Избор на купувачот