2018 Лабава Хип Хоп Фармерки Улица Танц Црни Мажи Печатени Фармерки Мажите Директно Секојдневен Тексас Панталони Хип-хоп Облека Собираат
Ново

2018 Лабава Хип Хоп Фармерки Улица Танц Црни Мажи Печатени Фармерки Мажите Директно Секојдневен Тексас Панталони Хип-хоп Облека

DEN 1601.00
DEN 2858.40

Во форма достапна за нарачката


Дебелина : General
Грешка опсег : 3 cm
За оваа Сезона : Зима, пролет, есен
Дали акции : Никој
За публиката : Голема големина
Оглас Година / Сезоната : Падот 2017
Ткаенина име : Каубој
Главната ткаенина состав : Памук
Содржина главниот ткаенина компоненти : 65 (%)
Боја : Црна
Големина : 30,32,34,36,38,40,42,44
Дали трговија : Никој
Производи без појас.
Ве молиме користете го светлото за вода за миење или мијат со рака,
Pls не користите машина за перење
Ова е стандардна големина, ако не можете да изберете големина,
ве молиме да ми кажете висина и тежина, јас ќе ви помогне да се избере
ГОЛЕМИНА РЕФЕРЕНЦА MK потсетување : Ние ги користиме Азија Големина,ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Можете според половината за да изберете големина Големина половината(cm) на колкот(cm) должина(cm) должина(инчи) 30 76 105 110 43.31 32 81 110 111 43.70 34 86 115 112 44.09 36 91 120 113 44.49 38 96 125 114 44.88 40 101 130 115 45.28 42 106 135 116 45.67 44 111 140 117 46.06 46 116 145 118 46.46 МК потсетување : Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.3937 инч, 1 инч=2.54 см

Главните својства

Големина:
30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44
Бренд Име:
Јас Fuyou
Затворање Тип:
Патент Летаат
Измијте:
Медиум
Материјал:
Ацетат,Памук
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Лента
Фармерки Стил:
Harem Панталони
Дебелина:
Midweight
Должина:
Full Length
Стил:
Хип Хоп
Број На Модел На:
harem фармерки
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Шема
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Снабдување категорија:
место
Num.:
C239 тексас панталони
Стил:
Хип-Хоп
Taohuo категорија:
Популарната млади (18-24 години)
колекција:
Скејтборд панталони
Панталони:
Директно Тип
Посебен процес:
Собираат
Долги панталони:
Панталони
Половината Тип:
Половината
Панталони фуста:
Патент cardigan

Избор на купувачот