Жените Градници Безжична Racerback Лесна Фитнес Тренингот се Водат Резервоарот на Врвот Анти Лизга Градник де mujeres ла ropa внатрешни работи
Ново

Жените Градници Безжична Racerback Лесна Фитнес Тренингот се Водат Резервоарот на Врвот Анти Лизга Градник де mujeres ла ropa

DEN 278.00
DEN 278.40

Во форма достапна за нарачката

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ Карактеристики : 1. Трајни ,Анти Деформација 2. Поместена Дизајн им Помогнам и да се Фрлам Ефект -Совршено Тело Форма 3.Безжична Многу Удобност Да Се Носат 4. Широк Рака Анти Лизга Специфики : Материјали : Најлон + Spandex Бои : Црна/Сива/Бојата На Кожата Спорт : Велосипедизам/Кампување/Отворено/Работи/Џогирање/Фитнес/Тренингот/Јога Градник Покриеност : Целосна Покриеност Градник Поддршка Тип : Жица За Слободни Подлога : Поместена Големини Биста Под Биста Одговара За М 72-78cm/28.34"-30.70" 68-72cm/26.77"-28.34" 70 BCD 75 B L 79-84cm/31.10"-33.07" 73-77cm/28.74"-30.31" 75 BCD 80 B XL 85-90cm/33.46"-35.43" 78-82cm/30.70"-32.28" 80 BC 85 BC Не Поместена Градник Големина Под Биста Одговара За М 65-73cm/25.59"~28.74" 30/60 A На 34/75 B Пакетот Вклучува : 1 X Жените 's Спортски Градник ( Вклучени Само Градник)
'

Главните својства

Бендови Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Стил:
Секојдневниот
Градник Стил:
Лесна,Поместена
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
Спортски Градници
Куп Форма:
Полна Чаша
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око
Декорација:
Никој
Рака Тип:
Прилагодени-ремени

Избор на купувачот