925 Фунта-Сребро-Накит Прилагодливи Oavl Прстен Празно Одговара 16*21MM Змеј Поставување скапоцен камен Фах Антички Сребрен Плоча
Ново

925 Фунта-Сребро-Накит Прилагодливи Oavl Прстен Празно Одговара 16*21MM Змеј Поставување скапоцен камен Фах Антички Сребрен

DEN 1397.00
DEN 1814.40

Во форма достапна за нарачката


Совети : Материјал е 925 sterling silver,големината 16*21 MM е внатрешниот камен големина!
Материјалот е навистина 925 sterling silver!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
Ако вашата нарачка над $7 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена. Тоа можете да го видите при поставувањето на цел. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена.
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас. П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем, ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите! Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
2.1cm
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Тежина:
8g
Производ Карактеристики:
Прстен Празно Фунта-Сребро-Накит
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
1.6inch
Објектот Висина:
2.1cm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Објектот Ширина:
1.6cm
Број На Модел На:
523392901849
is_customized:
Yes

Избор на купувачот