Сива и Крем Цветни Печатење на Модерни Затемнување Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Дома Декор Завеса Поставува Drapes Прозорецот Третман
Ново

Сива и Крем Цветни Печатење на Модерни Затемнување Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Дома Декор Завеса Поставува Drapes Прозорецот

DEN 457.00
DEN 863.04

Во форма достапна за нарачката


За Овој Производ се Продава од 1 Панел Завеса (надвор) или Tulle (внатре) се Достапни Завеса Насловот тип : Grommet, Лента за куки, Табот врвот, Род Џеб, Молив Pleat Мала разлика во бојата можат да настанат како резултат на разликата помеѓу онлајн фотографија и вистинскиот објект, Ова е како резултат на осветленост и прилагодувања на екранот Сите завеси се рачно изработени, Како што тоа е индивидуален дизајн може да биде од 2 до 5 cm отстапување. Прифати Сопствени направени, ве молиме да ни кажете големина сакате, кога се направи ред Совети : За соодветна полнота, панели треба да се измери 2-3 пати поголема од ширината на вашиот прозорец
Достапни Завеса Насловот Видови
Детали За Производот
Како да се Мерка за Завеси
Слични Производи
Шопинг Белешки
Плаќање
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата.
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот).
Превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Повратна информација Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Главните својства

Големина:
W100xH200cm, W100xH270cm, W150xH250cm, W200xH250cm, W250xH270cm, W300xH250cm, W350xH270cm, W400xH270cm, W500xH250cm, Custom made
Обработка:
Во табот на Врвот, Grommet, Род Џеб, Лента за Куки, Молив Pleat
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
coqueena
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CL026
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
НЕ
Шема:
НЕ

Избор на купувачот