Ноќта На Вештерките Супер Херој Бетмен Маска Полно Лице Партија Издание На Филмот Бетмен Брус Вејн Иста Смола Маски За Лице Cosplay Возрасни Големина
Ново

Ноќта На Вештерките Супер Херој Бетмен Маска Полно Лице Партија Издание На Филмот Бетмен Брус Вејн Иста Смола Маски За Лице Cosplay

DEN 1428.00
DEN 1679.52

Во форма достапна за нарачката


Ноќта На Вештерките Супер Херој Бетмен Маска Полно Лице Партија Издание На Филмот Бетмен Брус Вејн Иста Смола Маски За Лице Cosplay Возрасни Големина
Опис : Име : Бетмен Маска Боја : Црна Димензии : 28m*17cm*11cm Материјал : Смола Тежина : 415g Употребливи опсег : Погоден за сценски перформанси, ја сочинуваат лица, ноќта на Вештерките, карневал; носење на удобност не е добро, бидејќи маската е тешко и тешка, тоа е препорачливо за декорација и лична колекција. Испорака : Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Гаранција & Одржување : Ние нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Најважно!!! Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните својства

Тип:
Партија Маски,Ликови Од Цртан Филм
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Број На Модел На:
2132
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Blackburro
Маска Материјал:
Смола

Избор на купувачот