промет на големо со 10pcs/многу G6K-2F-RF-5VDC 1А 8feet реле
Ново

промет на големо со 10pcs/многу G6K-2F-RF-5VDC 1А 8feet реле

DEN 13440.00

Во форма достапна за нарачката


промет на големо со 10pcs/многу G6 K-2 F-RF-5 VDC 1А 8feet реле

Главните својства

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
DC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Напон:
5V
Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
G6K-2F-RF-5VDC

Избор на купувачот