Топла Продажба На Арт Деко, Сребро Јасно Rhinestones Кристали, Бисери Цвет И Лист Свадба Коса Чешел Свадба Коса Додатоци За Коса, Накит
Ново

Топла Продажба На Арт Деко, Сребро Јасно Rhinestones Кристали, Бисери Цвет И Лист Свадба Коса Чешел Свадба Коса Додатоци За Коса,

DEN 385.00
DEN 405.60

Во форма достапна за нарачката


Свадба Свадба Коса Чешел Косата Додатоци
Материјал : цинк легура,rhinestones,бисери
Големина : 10cm

Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SLBRIDAL
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
SL-HC91

Избор на купувачот