Унисекс Тим Логото Фитнес Leggings Влакна Еластична Хип Партија Тренингот Панталони Панталони Dropshipping
Ново

Унисекс Тим Логото Фитнес Leggings Влакна Еластична Хип Партија Тренингот Панталони Панталони Dropshipping

DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Број На Модел На:
543171311323
Шаблон Тип:
Животните

Избор на купувачот