SCD220 Коњ Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Машина Алатки Дефиниција
Ново

SCD220 Коњ Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Машина Алатки Дефиниција

DEN 151.00
DEN 216.00

Во форма достапна за нарачката

ПРОМОЦИЈА
Висок квалитет и прецизност јаглероден челик гравирање сечење дефиниција, сечење Умира Висок квалитет на обработка технологија, нормално материјал не се споредливи. Со употреба на крос-машина за сечење, повеќето од крст-машина за сечење може да се користат за тоа. Големина : 9.8*9.5 cm

Главните својства

Број На Модел На:
SCD220
Шаблон Тип:
Животните
Шаблон Тип:
коњ
Материјал:
Јаглерод метал челик
Процесот:
Леене
Категории:
уметности и занаети
Виси форма:
Хартија Картички Фото Албум Декорација
Стил:
Европски

Избор на купувачот