Жените Средината на теле Ниска Пета Бохемија Стил Гладијатор Мотоцикл Чизми Реси Каубојски Чизми Чевли Пролет, Есен Жените Tassel Чизми
Ново

Жените Средината на теле Ниска Пета Бохемија Стил Гладијатор Мотоцикл Чизми Реси Каубојски Чизми Чевли Пролет, Есен Жените Tassel

DEN 4772.00
DEN 6362.40

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Жените Средината на теле Ниска Пета Бохемија Стил Гладијатор Мотоцикл Чизми Реси Каубојски Чизми Чевли Пролет, Есен Жените Tassel Чизми
Опис :
Име : Жените Средината на теле Ниска Пета Бохемија Стил Гладијатор Мотоцикл Чизми Реси Каубојски Чизми Чевли Пролет, Есен Жените Tassel Чизми
Точка Бр : GA178
Боја : како на слики
Големина : 35-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!!

Главните својства

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Моден Елемент:
Рим
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Овча
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
GA178
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
Rousmery
Подигнете Тип:
Основни
Затворање Тип:
Zip
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Сезоната:
Пролет/Есен

Избор на купувачот