Титаниум челик Панк Прстени Злато-боја Геометриски 6 Круг на Прстен Жица За Жените CZ Кристал Прстен Bague Anelli Дона Anillos Mujer
Ново

Титаниум челик Панк Прстени Злато-боја Геометриски 6 Круг на Прстен Жица За Жените CZ Кристал Прстен Bague Anelli Дона Anillos

DEN 326.40

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[производи]-[41061]
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
TYME
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
прстен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
19mm

Избор на купувачот