12 Чаши Не Држи Јаглероден Челик Чаша Торта Мувла Јајце Курва тави Кифла Торта Мувла Пан Bakeware DIY Печење Алатки
Ново

12 Чаши Не Држи Јаглероден Челик Чаша Торта Мувла Јајце Курва тави Кифла Торта Мувла Пан Bakeware DIY Печење Алатки

DEN 508.00
DEN 847.20

Во форма достапна за нарачката

Име : 12, дури и М-р Fen Првенство за печење (шампањ злато слој) Големина : Должина 33.5 * Ширина Беа 25,5 * Висина 2.7 cm Материјал : Висок јаглероден челик + Whittford е Xylan® слој Нето тежина : 390g Користи : Производство на кифла торта, пудинг, леб и така натаму

Главните својства

Тип:
Печење Јадења & Тави
Печење Јадења & Тави Тип:
Торта Тави
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
Печење Јадења & Pans4
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Upors
Име:
12 дури и М-р Fen Првенство за печење
Пакет:
1pcs 12 чаши Мувла
Големина:
Long 33.5 * wide 25.5 * high 2.7cm
Боја:
Црна

Избор на купувачот