Dispalang Симпатична Децата Мини Училиште Кеси Танцување Балет Девојка Деца Книга Кеси Предучилишна Градинка Ранец Деца Торба
Ново

Dispalang Симпатична Децата Мини Училиште Кеси Танцување Балет Девојка Деца Книга Кеси Предучилишна Градинка Ранец Деца Торба

DEN 768.00
DEN 1023.36

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Оваа торба е малку мал за kindergarden деца само.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид димензија на оваа торба.
Dispalang Симпатична Децата Мини Училиште Кеси Танцување Балет Девојка Деца Книга Кеси Предучилишна Градинка Ранец Деца Торба

Главните својства

Големина:
31x24x9CM
Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Број На Модел На:
KB062
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Oxford
Шаблон Тип:
Цртан филм
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој,Appliques
Техника:
сублимација
ремени :
прилагодлив
Главен Материјал:
600D полиестер
Is_customized:
Yes
страна џеб:
Две
Ранец Употреба:
За 3-8 години деца
Тип:
Мини деца да животинско училиште кеси
Големина:
31*24*9CM
Пакување:
на polybag за секое парче
боја:
Како се покаже слика

Избор на купувачот