Налепници за на Ѕид НИ Војник Морски на Армијата Воена Момци Ѕид Decal Висок Квалитет на Гроздобер Постер самолепливи Винил Филм NY-301
Ново

Налепници за на Ѕид НИ Војник Морски на Армијата Воена Момци Ѕид Decal Висок Квалитет на Гроздобер Постер самолепливи Винил Филм

DEN 499.00
DEN 648.00

Во форма достапна за нарачката


Производи За Подетални Информации :
Бренд :
YOYOYU
Материјал :
Винил ПВЦ
Точка Не :
NY-301
Карактеристики :
Еко-пријателски
Бои :
40 бои
Прилагодено :
yes
Големина на :
57x62cm/ 80x85cm
Ако ви треба" custom color " ,pls ни остави порака за боја можете да изберете од нашите боја на табелата , можете да ги s крај нас на белешка за време на објектот ја потврдуваат страница и да ни испратите порака откако ќе го купите ако изберете друга боја и не се спомене барање , ние ќе ви ја испратиме како defaulut боја -црна
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Главните својства

боја:
622 црна, 615 сина, 634 ТЕМНО ЦРВЕНА, 607 црвена, 601 БЕЛА, Изберете друга боја
Големина:
57X62CM, 80x85cm
Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
NY-301
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ
големина прилагодени:
Yes
Бои:
40 Бои
квалитет:
Висок

Избор на купувачот