2017 Убаво Продажба На Високо Квалитетни Железо Закачалка Сексуално Развратен Човек Индикатор Светлото Пластика
Ново

2017 Убаво Продажба На Високо Квалитетни Железо Закачалка Сексуално Развратен Човек Индикатор Светлото Пластика

DEN 269.28

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
1. Со тензија подесување копче. Прилагодливи 3 сила, подобро ви помогне да се направи лабава риболов линија затегнато, одговара за различни ситуации.
2. Полесно за вас да ги користите. Дизајниран со губење на железо. Можете да ја извадите на зрак, од 0-170 грама.
3. На поврзување парче со прачка носителот може слободно да се отстранат. Одговара за различни дијаметар на каблите без прилагодување. LED светло и предупредување аларми треперење заедно за риба сигнали.
Купи тоа сега и да уживате во вашиот риболов!
Ставка Детали :
Боја : црна + сребро.
Материјал : железо + пластика
Должина ( без држач ) : околу 21 см
Светилка мушка количина : 1
Светла боја : зелена/жолта/сина/црвена
Моќта линија порт : 2.45 mm
Забелешка : треба да се поврзете со риболов алармот
Пакет се вклучени
1 x Закачалка индикатор сет ( индикатор светлина, носителот вклучени)

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов
Бренд Име:
elenxs
Риболов Прачка Категорија:
Други Род
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Род Должина:
1.8 m
Број На Модел На:
F0094
Материјал:
железо + пластика
Должина:
about 21 cm
Моќта линија порта:
2.45 mm
боја на светлина:
зелена/жолта/сина/црвена
Светилка мушка количина:
1

Избор на купувачот