Компатибилен Проектор светилка за SANYO POA-LMP37/610 295 5712/PLC-SW20A/PLC-SW20AR
Ново

Компатибилен Проектор светилка за SANYO POA-LMP37/610 295 5712/PLC-SW20A/PLC-SW20AR

DEN 2645.00
DEN 2784.00

Во форма достапна за нарачката


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
BOXLIGHT SP-9 T, SP-9 TA, XP-8 T, XP-9 T
CANON НН-S1, ЛВ-S2, ЛВ-X1
EIKI LC-SM3, LC-SM3 D, LC-SM4, LC-XM2, LC-XM2 D, LC-XM3
SANYO PLC-20, PLC-SW20, PLC-SW20 A, PLC-SW20 AR, PLC-XW20, PLC-XW20 B, PLC-XW20 E, PLC-XW20 U
Дел Број : 610 293 8210, 610 295 5712, 610-293-8210, 610-295-5712, 610293 210, 6102938210, 6102955712, НН-LP12 / 7566 A001 AA, ЛВ-LP14 / 8276 A001, POA-LMP36, POA-LMP37 Wattage : 150 W Светилка Живот : 2000 часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Главните својства

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
POA-LMP37/610 295 5712

Избор на купувачот