SCD203 Порака Кутија Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils рачно изработени DIY Картички Албум Декорација Втиснување Папка Умре Машина
Ново

SCD203 Порака Кутија Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils рачно изработени DIY Картички Албум Декорација Втиснување Папка

DEN 134.00
DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката

ПРОМОЦИЈА
Висок квалитет и прецизност јаглероден челик гравирање сечење дефиниција, сечење Умира Висок квалитет на обработка технологија, нормално материјал не се споредливи. Со употреба на крос-машина за сечење, повеќето од крст-машина за сечење може да се користат за тоа. Големина : 8.2*7.3 cm


Главните својства

Број На Модел На:
SCD203
Шаблон Тип:
Торба & Поле
Шаблон Тип:
Message Box

Избор на купувачот