НЕМА ЛОГОТО целосна карбонски влакна патот велосипед велосипед предната вилушка 1/8 28.6 mm вилушка велосипед делови UD сјаен финиш 700cc
Ново

НЕМА ЛОГОТО целосна карбонски влакна патот велосипед велосипед предната вилушка 1/8 28.6 mm вилушка велосипед делови UD сјаен

DEN 1620.00
DEN 2160.00

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
* Сосема нов и висок квалитет
* Најдобро е погодна за Долги јава.
Спецификации :
*Име : 700 C Патот Велосипеди Вилушка
*Материјал : T800 Увоз Јаглерод
*Ткаат : UD
*Заврши : Сјајни
*Отворот : 1-1 / 8 "
*На standpipe должина : 300мм
*тежина : околу 345±5 g
Одговара на матични големина : 28.6 mm
*Одговара за тркала : 700 C
* Боја : Црна
Пакетот вклучува :
1x Велосипед вилушка
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Употреба:
Патот Велосипеди
Бренд Име:
ievele
Матични Големина:
28.6 mm
Број На Модел На:
велосипедот предната вилушка
суспензија:
No
Големина На Тркало:
12-16 инчен
Должина На Ножот:
околу 370mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
ОДГОВАРА ЗА:
Диск сопирачки
Тип:
Пролет Вилушка (Низок степен на пренос Не-амортизацијата)
Тип:
велосипедот јаглерод вилушка
Големина На Тркало:
700c
боја:
Црна
Заврши:
Сјајни
ткаат:
UD
Тежина:
355g
Големина:
28.6mm*700c

Избор на купувачот