3 големини Отворено Спортски Оди на Риболов Бела Костур Автомобил Налепница Прозорец Риба Резервоарот Decal Винил Лента H8100
Ново

3 големини Отворено Спортски Оди на Риболов Бела Костур Автомобил Налепница Прозорец Риба Резервоарот Decal Винил Лента H8100

DEN 255.00
DEN 283.20

Во форма достапна за нарачката


Производи име : Креативни Оди на Риболов Автомобил Налепница Резервоарот Decals Рефлексивни
Големина : 120mm/160mm/215mm
Пакување : 1 BUC
Детали :
Изработен од квалитетен материјал 3 M
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock, рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.
Рефлективна бела изгледа како sliver бела, тоа стана за да биде чиста бела со светлина.

Главните својства

Големина:
200x215mm, 150x162mm, 100x108mm
Тип На Објект:
Налепници
Модел:
Animal Моделот
дизајн:
Цртан филм
Бренд Име:
DXYMOO
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
Креативни налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
0cm
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
глава
Материјал Тип:
3M

Избор на купувачот