Нов Круг Tassel String Вратата Завесата на Прозорецот Соба Divider Завеса Valance Drapes АА
Ново

Нов Круг Tassel String Вратата Завесата на Прозорецот Соба Divider Завеса Valance Drapes АА

DEN 122.00
DEN 179.04

Во форма достапна за нарачката


100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Круг дополнителните вратата завеса за додавање стил за секој прозорец или врата.
Понуди атрактивна divider да отворена вратата, да ви помогне го задржи лета далеку.
Може да се користи како врата завеса, прозорец завеса или позадина за продавница прозорецот екранот.
Современиот мебел за современ дом, помош форма релаксирана атмосфера.
Материјал : Полиестер влакна
Боја : 13 Бои
Големина (L x W) : 200cm x 100 cm /78.74'inch x 39.37'inch
Пакет Тежина : 140g (Приближно)
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање
Објектот Вклучува : 1 X Вратата Завеса
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Главните својства

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дом,Канцеларија
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Модерна
Локација:
прозорецот
Материјал:
Полиестер / Памук
Формат:
Скала Појас
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Пеперутка Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
Завесата

Избор на купувачот