Жешка Жени Leggings Нето Предиво Спојување Боја Жените Leggins Панталони Capri Дише Мрежа Секси Женски Leggings Jeggings AQ934937
Ново

Жешка Жени Leggings Нето Предиво Спојување Боја Жените Leggins Панталони Capri Дише Мрежа Секси Женски Leggings Jeggings AQ934937

DEN 283.00
DEN 441.60

Во форма достапна за нарачката


Жешка Жени Leggings Нето Предиво Спојување Боја Жените Leggins Панталони Capri Дише Мрежа Секси Женски Leggings Jeggings AQ934937
Точка БР. : 934937-934944
Боја : Бела, Црна
Пакет : 1piece Специфики : 1cm=0.393 инчен, 1inch= 2.54 см
Големина Должина Половината Хип S 88cm 62cm 72-84cm М 90cm 66cm 76-88cm L 92cm 70cm 80-92cm XL 94cm 74cm 84-96cm - Љубезно Совет : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали differencesin на colour tone на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Половината Тип:
Ниска
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
жените leggings
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
hengsong
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
боја:
Бела, Црна
Големина:
S M L XL
Женски leggings:
жените leggings
leggings жени:
ниска половината leggings
спорт leggings:
фитнес legging
жените jeggings:
жените leggins
панталони capri:
жените спортски

Избор на купувачот