Зебра Правопис Постелнина Поставува Реактивен Печатење Утешителот Покрие Pillowcase Чаршаф Близнак Целосна Кралицата Прекривки Покрие Цар Големина 3,4 Нови Компјутери
Ново

Зебра Правопис Постелнина Поставува Реактивен Печатење Утешителот Покрие Pillowcase Чаршаф Близнак Целосна Кралицата Прекривки

DEN 1419.00
DEN 2783.04

Во форма достапна за нарачката


Топло прашај го Поздравуваме вашето пристигнување, мило да бидат на услуга, ова е пријатен шопинг патување, ви посакувам среќни секој ден.Ако имате шопинг прашање ве молиме да го испрати е-мејл или онлајн консултантски услуги. Ви благодарам многу!!! Име : Реактивен Печатење Зебра Лист Поставите Ткаенини : 100% Полиестер Влакна Спецификација Големина : 1 150x200cm 3pcs : Прекривки ги покрие : 150*200cm Рамен лист : 160*230cm Перница случај : 48*74cm 2 150x200cm 3pcs : Прекривки ги покрие : 150*200cm Рамен лист : 200*230cm Перница случај : 48*74cm 3 180x220cm 4pcs : Прекривки ги покрие : 180*220cm Рамен лист : 230*230cm Перница случај : 48*74cm 4 200x230cm 4pcs : Прекривки ги покрие : 200*230cm Рамен лист : 230*230cm Перница случај : 48*74cm 5 220x240cm 4pcs : Прекривки ги покрие : 220*240cm Рамен лист : 230*245cm Перница случај : 48*74cm Опис : Прекривки Cover X1 Piece, Sheets X1 Piece, Перница Case X1/2 Piece. Карактеристики : Реактивен боење, исклучителна занает, во близина на кожата удобно, да ви даде подобар сон квалитет. Нашата најава руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!!Поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во името на приемот на целосното име за да се добие нормално,ве молиме наведете го целосното име на примачот.Во спротивно нема да биде во можност да го добиете вашиот packa.

Главните својства

Големина:
1 150x200cm 3pcs, 2 150x200cm 3pcs, 3 180x220cm 4pcs, 4 200x230cm 4pcs, 5 220x240cm 4pcs
Лист Тип:
Станот Чаршаф
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Полиестер Влакна
Број На Модел На:
МФ-HXSPBMSJT010
одделение:
Квалификуван
is_customized:
No
Ткаенина Густина:
133X72
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.5 m (5 метри),1.35 m (4.5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.0 m (3.3 нозе)
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Тежина:
1.1-1.9kg
Стил:
Модерна
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Qiaolimao
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Техника:
Реактивен Печатење
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
500TC
Тип:
сет постелнина

Избор на купувачот